Karwia i jej atrakcje


Karwia to spokojna, urokliwa miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim. Miasteczko znajduje się w pobliżu Władysławowa i stanowi doskonałą bazę wypadową do Trójmiasta czy na Półwysep Helski.  Rok po roku miejsce to odwiedzane jest przez tłumy turystów. Urlopowiczów przyciąga tu czyste powietrze oraz jedna z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. W sezonie letnim oprócz kąpieli morskich i słonecznych na plaży, można również skorzystać z przeróżnych atrakcji. Dla dzieci rozstawiane są specjalne baseniki i zjeżdżalnie. Dorośli natomiast mogą spróbować swoich sił w sportach plażowych.

Karwia to także malownicze tereny, doskonałe na długie spacery czy wyprawy rowerowe. W okolicy znajduje się wiele parków krajobrazowych i rezerwatów przyrody. Przygotowano również specjalne trasy dla entuzjastów chodzenia z kijkami. Szlaki mają różną długość i stopień trudności. Ścieżki są bardzo dobrze oznaczone, a przebieg każdej z nich można dowolnie modyfikować.

Bogata baza noclegowa Karwi pozwoli na znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek. Liczne obiekty noclegowe oferują pokoje gościnne, apartamenty oraz domki i kampingi. W miasteczku znajdzie się nocleg na każdą kieszeń.  


Duet

ul. Wojska Polskiego 57

84-105 Karwia

około 100m do plaży


Duet I

ul. Przedłużenie Wojska Polskiego

84-105 Karwia

około 50m do plaży

Duet II

ul. Mokra 17

84-105 Karwia

około 300m do plaży


tel. 605 606 220

Rezerwacje przyjmujemy od 9:00 do 21:00

e-mail: